Uroczystości pogrzebowe śp. Ks. Kazimierza Bednarskiego

Zakładamy wirtualną Księgę Kondelencyjną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Prosimy o wpisy, wspomnienia, refleksje zapisane w naszej pamięci.

Proszę przeczytać uwagi na końcu wpisu❗

PONIEDZIAŁEK - 8 lutego 2021

WTOREK - 9 lutego 2021

ŚRODA - 10 lutego 2021
godz. 17.30 – Różaniec
godz. 18.00 – Msza Święta w intencji śp. Ks. Kazimierza Bednarskiego. Na tą Msze Święte zapraszamy wszystkich członków grup parafialnych i parafian.

CZWARTEK - 11 lutego 2021
godz. 9.00 – Msza Pogrzebowa dla Szkoły Katolickiej
godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
godz. 19.00 – Wystawienie trumny w kościele i Różaniec
godz. 19.30 – Msza Pogrzebowa dla księży z dekanatu (zapraszamy na tą Mszę świętą również parafian)

PIĄTEK - 12 lutego 2021
godz. 10.00 – Wystawienie trumny w kościele i możliwość modlitwy i pożegnania ciała ks. Kazimierza Bednarskiego
godz. 11.00 – Eucharystia Pogrzebowa, której przewodniczyć będzie J. E. Bp Edward Dajczak. Po Mszy Świętej przejazd na Cmentarz Komunalny w Koszalinie i pogrzeb w kwaterze parafialnej.

Wszystkie celebracje będą odbywać się w ograniczeniach sanitarnych, dlatego prosimy wszystkich o wyrozumiałość i dostosowanie się do ograniczeń. Ze względu na duże zainteresowanie i wielką potrzebę pożegnania śp. Ks. Kazimierza Bednarskiego bardzo prosimy o wybór i uczestniczenie we Mszy Świętej w środę lub w czwartek w wyznaczonych godzinach.

W piątek na Mszę Świętą pogrzebową zaproszeni są szczególnie kapłani, rodzina, najbliżsi współpracownicy i oficjalne delegacje. Wszystko na żywo będzie transmitowane przez TV MAX i DOBRE MEDIA. O godz. 12.30 odbędzie się pogrzeb śp. Ks. Kazimierza Bednarskiego na cmentarzu komunalnym w Koszalinie.

Wolą zmarłego ks. Proboszcza była ogromna prośba o modlitwę i ofiarę Mszy Świętej, dlatego bardzo prosimy o jej wypełnienie.