Dzień Patrona Szkoły

Napisane przez  Opublikowano w: Samorząd uczniowski

Dzisiaj, 21 października 2016 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Jana Pawła II. Wszyscy uczniowie przyszli ubrani w żółto-białe stroje. Przy wejściu do szkoły stały dzieci z naszej szkoły podstawowej, która nosi zaszczytne imię Jana Pawła II. Trzymały pudełko z losami, a każda osoba wchodząca do budynku szkoły brała jedna karteczkę. Na wszystkich były cytaty Jana Pawła II. Dodatkowo osobom, które miały szczęście i wylosowały szczęśliwą karteczkę przysługiwała kremówka.

 

O godzinie 9.00 odbyło się spotkanie w kościele, na którym odmówiliśmy litanię do św. Jana Pawła II. Zaśpiewaliśmy także hymn szkoły. Mieliśmy tez okazję ucałować relikwie Jana Pawła II.

 

Po spotkaniu odbyły się lekcje według planu. Na jednej z nich, każdą klasę odwiedziła Pani Dyrektor wraz z opiekunkami samorządu uczniowskiego i jego przewodniczącą. Miały na celu wybór najlepiej w tym dniu ubranej osoby spośród uczniów - od pierwszaczków do szóstoklasistów, i jej nagrodzenie.

 

Tak wyglądał ten wspaniały dzień :)

 

 

 

 

Więcej w tej kategorii: Ślubowanie klasy I A »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.