Szkoła katolicka ponownie wśród najlepszych szkół w Polsce

Napisane przez  Opublikowano w: O nas

Szkoła katolicka ponownie potwierdziła swoją wysoką pozycję wśród najlepszych szkół w Koszalinie, województwie zachodniopomorskim oraz okręgu oświatowym, obejmującym województwa: lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie. W dniach, w których Koszalin i diecezję koszalińsko-kołobrzeską odwiedzają pielgrzymi z całego świata przybywający na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, przedstawiamy wyniki w kilku wersjach językowych.

 

POWIĘKSZ INFOGRAFIKĘ

[PL] 1 czerwca 1991 roku, papież Jan Paweł II odwiedził naszą parafię Ducha Świętego w Koszalinie. Wtedy też podpisał akt założycielski szkoły katolickiej. Jej dyrektorem jest od początku proboszcz, ksiądz Kazimierz Bednarski. 25 lat po tym wydarzeniu, w 2016 roku, uczniowie przygotowali dla świętego papieża prezent - bardzo dobry wynik egzaminu państwowego. Wierzymy, że z tego prezentu św. Jan Paweł II cieszy się najbardziej. Jesteśmy dumni z naszych uczniów.

 

[EN] June 1, 1991, Pope John Paul II visited our parish of the Holy Spirit in Koszalin. He then signed the founding act of the Catholic school. Its director is from the beginning of the pastor, Father Kazimierz Bednarski. 25 years after this event, in 2016, the students prepared for the holy pope gift - a very good result of the state examination. We believe that with this gift St. John Paul II enjoys most. We are proud of our students.

 

[DE] 1. Juni 1991 besuchte Papst Johannes Paul II unserer Pfarrei des Heiligen Geistes in Koszalin. Er unterzeichnete dann die Gründungsakte der katholischen Schule. Sein Direktor ist von Anfang an der Pfarrer Kazimierz Bednarski. 25 Jahre nach diesem Ereignis im Jahr 2016 bereiteten die Schüler für den heiligen Papst Geschenk - ein sehr gutes Ergebnis der staatlichen Prüfung. Wir glauben, dass mit diesem Geschenk St. Johannes Paul II am meisten Spaß. Wir sind stolz auf unsere Schüler.

 

[FR] 1 juin 1991, le Pape Jean Paul II a visité notre paroisse du Saint-Esprit a Koszalin. Il a ensuite signé l'acte fondateur de l'école catholique. Son directeur est depuis le début du pasteur, le Pere Kazimierz Bednarski. 25 ans apres cet événement, en 2016, les étudiants ont préparé pour le don de saint pape - un tres bon résultat de l'examen d'Etat. Nous croyons que ce cadeau St. Jean-Paul II aime le plus. Nous sommes fiers de nos étudiants.

 

[ES] 1 de junio de 1991 el Papa Juan Pablo II visitó la parroquia del Espíritu Santo en Koszalin. Luego firmó el acta de fundación de la escuela católica. Su director es desde el principio del párroco, el padre Kazimierz Bednarski. 25 anos después de este evento, en el ano 2016, los estudiantes prepararon por el don santo papa - un muy buen resultado del examen de Estado. Creemos que con este regalo de San Juan Pablo II goza de la mayor parte. Estamos orgullosos de nuestros estudiantes.

 

[Translate.Google]

 

 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.