Msze święte

Oceń ten artykuł
(43 głosów)
Napisane przez  Opublikowano w: Mali Rycerze MSJ

MSZE ŚWIĘTE

1. Każda czwarta niedziela miesiąca:
godz. 15.00 - w kościele w intencji:

Wynagradzająca za grzechy świata z prośbą o Królowanie Trójcy Świętej w Legionie Małych Rycerzach Miłosiernego Serca Jezusowego, zwłaszcza w Koszalinie, o powołania nowych rycerzy, o jedność Wspólnoty, oraz wierność Królowi Miłosierdzia i rycerskiemu powołaniu - przez wstawiennictwo Patronów Wspólnoty.

 

2. Każdy I piątek miesiąca
godz. 24.00 w kaplicy Chrystusa Króla w intencji:

Przebłaganie Boga Ojca i WYNAGRODZENIE Najświętszym Sercom Jezusa i Maryi za grzechy Polski z prośbą o potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny za przyczyną Anioła Stróża Polski św. Faustyny i Wszystkich Świętych, oraz aby Jezus Chrystus został uznany Królem Polski przez intronizację. Jednocześnie podziękowanie za ofiarodawców tej Mszy św. z prośbą o Boże błogosławieństwo dla uczestników adoracji i zanoszonych intencji zgodnych z wolą Bożą.

 

3. Każdy II piątek miesiąca
godz. 24.00 w kaplicy Chrystusa Króla w intencji:

O miłosierdzie Boże i stosowne łaski dla grzeszników, chorych, konających, dusz czyśćcowych oraz proszących i oczekujących wszelkiego rodzaju pomocy przez wstawiennictwo Świętych Aniołów i Świętych Patronów.

 

4. Każdy III czwartek miesiąca
godz. 18.00 w kościele w intencji:

O przyjęcie woli Bożej dla duchowieństwa a szczególnie o świętość dla diecezji i biskupów, parafii i proboszcza oraz kapłanów, zakonników - szczególnie ks. Jezuitów, kleryków i osób Bogu poświęconych a także dla opiekunów Legionu Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego przez wstawiennictwo św. Jana M. Vianneya i św. o. Pio. oraz Patronów diecezji

 

5. Okolicznościowe:
12 Luty - II niedziela, godz. 15:00 w int.:
Przez Niepokalane Serce Maryi podziękowanie Królowi Miłosierdzia za 19 lat życia grupy modlitewnej Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego przy parafii pw. Ducha Św., za wszystkich dotychczasowych opiekunów i członków tej wspólnoty z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszej misji tej wspólnoty.

22 Luty - niedziela godz. 18:00 w kościele w int.:
O uwielbienie Bożego Miłosierdzia przez Niepokalane Serce Maryi i podziękowanie za łaski BOŻE płynące przez widzialny wizerunek Jezusa Miłosiernego objawiony św. Faustynie przed 83 latami.

4 Marzec - wtorek, godz. 18:00 w kościele w int.:
Za przyczyną Św. Kazimierza - królewicza, podziękowanie Bożemu Miłosierdziu za dary Ducha Św. udzielone ks. Kazimierzowi Bednarskiemu, z prośbą o dalsze błogosławieństwo w służbie Bogu, Kościołowi i duszom ludzkim. (int. Małych Rycerzy).

15 Marzec - sobota, godz. 18:00 w int.:
Przez przyczynę św. s. Faustyny, podziękowanie za + Ks. Bp Czesława Domina - apostoła Bożego Miłosierdzia w 11 rocznicę śmierci, z prośbą o orędownictwo w intencjach naszej parafii, diecezji oraz wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego.

18 Marzec - wtorek, godz. 24:00 w kaplicy w int.:
Podziękowanie i uwielbienie Bożej Opatrzności i Bożego Miłosierdzia za wszelkie łaski i dary udzielone za przyczyną Św. Józefa - Kościołowi, Polsce-Ojczyźnie naszej, naszym rodzinoift. Małym Rycerzom oraz wszystkim czcicielom Św. Józefa i tym którym Św. Józef patronuje, z prośbą o dalszą Jego opiekę.

9 Mszy św. od Wielkiej Soboty 19.04.2014 - do 27.04.2014 godz. 12:00; z wyjątkiem 20.04. i 21.04. (Wielkanoc) i 27 kwietnia (Święto Bożego Miłosierdzia) - godz. 15:00 w kościele w int.:
Przez Niepokalane Serce Maryi prośba o uwielbienie i szerzenie Bożego Miłosierdzia za przyczyną św. Faustyny i kolejno intencje wg nowenny do B. Miłosierdzia.

5 października - piątek, godz. 18:00 w kościele w int.:
Za przyczyną św. Faustyny prośba do króla Miłosierdzia o przebłaganie Ojca Przedwiecznego za grzechy nasze i całego świata.

16 października - wtorekek, 18:00 w kościele w int.:
Za przyczyną św. Ignacego z Loyoli i św. s. Faustyny, podziękowanie za + ks. bp Ignacego Jeża - w 1-ą rocznicę śmierci, z prośbą o orędownictwo w intencjach naszej parafii, diecezji oraz wspólnoty Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego.

16 listopada - piątek, godz. 18.00 w kościele w int.:
Podziękowanie Bożemu Miłosierdziu za Matkę Bożą Miłosierdzia i Jej orędownictwo we wszystkich intencjach i modlitwach zanoszonych przed tron Pana Jezusa Miłosiernego, a szczególnie przez Legion Małych Rycerzy Miłosiernego Serca Jezusowego.

22 listopada, - wigilia Chrystusa Króla Wszechświata sobota, godz. 24:00 (niedziela 00:00) w kaplicy w int.:
Przez wstawiennictwo Królowej Polski i przyczyną świętych narodu polskiego prośba o powszechne królowanie Jezusa Króla Polski w narodzie i państwie Polskim oraz wypełnienie się wszystkich dzieł Bożych wobec Polski i Polaków.

29 czerwca - wtorek, 6:00 - w kościele:
w intencji opiekuna Małych Rycerzy ks. Pawła Kowalskiego

Czytany 39722 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 styczeń 2014 02:15

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.