Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 56

Ogłoszenia ministranckie

Napisane przez  Opublikowano w: Aktualności Służba Liturgiczna
  • W sobotę 30 czerwca odbędzie się ostatnia w roku szkolnym 2011/2012 zbiórka ministrancka. Będzie miała ona charakter podumowujący miniony rok. Zostanie też poruszony temat wyjazdu wakacyjnego dla ministrantów. Początek, godz. 10:30 - obecność obowiązkowa!
  • W piątek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Obecność tego dnia na Mszy Świętej obowiązkowa. W tym dniu imieniny obchodzą: ks. Piotr Zieliński (wikariusz naszej parafii), Paweł Sulicki (wiceprezes ministrantów), Piotr Wielgosz, Paweł Mandziak, Paweł Kisiel - pamiętajmy o nich w modlitwie.
  • 28 czerwca urodziny obchodzi Mateusz Kopczyński. Z racji 13 urodzin życzymy wyrtwania w służbie oraz spełnienia marzeń i dużo zdrowia.
  • Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych codziennie o 17:30.
  • Jeszcze raz dziękuje za udział w Dniu Skupienia i gratuluje zaangażowania, które zaowocowało zwycięstwem podczas turnieju piłkarskiego. Możecie być z siebie dumni, od bardzo wielu lat naszej parafii nie udało się odnieść takiego zwycięstwa. Zapraszam do dalszego doskonalenia swoich umiejętności podczas wakacji, by udowodnić jesienią, że to zwycięstwo nie było dziełem przypadku - nie tylko w Dekanacie, ale także w całej diecezji.

 

Michał Kaźmierczak, prezes

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Media parafialne

b nasze zycie

b telewizja duch

Media w diecezji

Dobre Media

Gość Niedzielny

b barka