Uroczysty apel w Szkole Integracyjnej Nr 21 (zdjęcia)

Napisane przez  Opublikowano w: Aktualności - Mali Pomocnicy Maryi

31 października w przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych w Szkole Podstawowej Integracyjnej 21 dzieci z Grupy „Małych Pomocników Maryi” przybliżyły wszystkim rzeczywistość Nieba oraz Czyśćca.  Inscenizacja została zrealizowana w obsadzie: Aleksandra Kondraciuk (Matka Boża), Małgorzata Tymieniecka (Narrator), Natalia Orańska (Łucja), Inez Wierzbicka (Hiacynta), Mieszko Sztucki  a podczas przedstawienia w kościele Bartłomiej Symonowicz (Franciszek), Weronika Jurgo-Duczmal (Anioł).Dzieci i nauczyciele z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie. S. Marianna Mościcka, odpowiedzialna za przygotowanie i poprowadzenie apelu, zachęciła do modlitwy za zmarłych, ale też przypomniała prawdę, że każdy ma dążyć do nieba i może zostać świętym. Później wszyscy zaśpiewali razem piosenkę z repertuaru Arki Noego pt."Taki duży , taki mały może świętym być".

W drugiej części apelu P. Dyrektor Krystyna Pater wręczyła nagrodę Radosławowi Rink z kl. II A za Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka" oraz dyplom dla Siostry  za wsparcie naszego ucznia w przygotowaniu pracy konkursowej. Razem z Panią Violettą i s. Marianną, Pani Dyrektor wręczyła także nagrody i dyplomy za konkurs różańcowy.
                                  

Dziękujemy i gratulujemy!
s. Marianna, felicjanka

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Rok Wiary

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

Rok Wiary

MEDALIK NIEPOKALANEJ