Administrator

Kontakt

Opublikowano w: Oświata
-

Katolicka Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Katolickie Gimnazjum

 

ul. Ks. Stanisława Staszica 38

75-499 Koszalin

 

tel. fax. (94) 345-41-23

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

Dnia 21 kwietnia 2012 r. szesnastoosobowa reprezentacja uczniów klas II – VI Katolickiej Szkoły Podstawowej
brała udział w VII Międzyszkolnych Zawodach Pływackich UMIEM PŁYWAĆ.

VII Międzyszkolne Zawody Pływackie
UMIEM PŁYWAĆ
Koszalin, dn. 21.04.2012

III miejsce w kwalifikacji generalnej

Klasa II – III

25m stylem grzbietowym

                        klasa II – VII miejsce
Maja Jankowska – Znaczko klasa II – XVIII miejsce
Stanisław Worożański klasa II – XII miejsce
Katarzyna Sobolewska klasa III – XVII miejsce

25m stylem dowolnym

Aleksandra Bryła klasa II – XII miejsce
                             klasa II – VII miejsce
Maja Jankowska – Znaczko klasa II – XV miejsce
Stanisław Worożański klasa II – XVII miejsce
Katarzyna Sobolewska klasa III – XVIII miejsce

                Klasa IV

25m stylem grzbietowym

Aleksander Brzostek – III miejsce

25m stylem dowolnym

Aleksander Brzostek – II miejsce
Michał Dawid – V miejsce
Alicja Kuczyńska – IX miejsce
Agata Żur – XI miejsce
Cyprian Sucharczyk - XVIII miejsce

Klasa V

25m stylem grzbietowym

                            – IV miejsce
Miłosz Sroczyński – XVIII miejsce

25m stylem dowolnym

                           – III miejsce
Miłosz Sroczyński – IV miejsce

Klasa VI

25m stylem grzbietowym

                        – VI miejsce
Adam Kwiatkowski  – III miejsce
                       – V miejsce
Hanna Telega  – XVII miejsce

25m stylem dowolnym

Adam Kwiatkowski – II miejsce
                             – III miejsce

Sztafeta 4X25 m – V miejsce

 


 

 

Udział uczniów Szkoły Katolickiej w rozgrywkach sportowych:

21.12.2011r. – Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora SP nr 6 w Koszalinie – II miejsce

10.01.2012r. – Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tychowie  - IV miejsce

2.02.2012r. – Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Mścicach – III miejsce

 

 Świece - Płomień nadziei wspomagają działalność Caritas Diecezjalnej.


W kościołach rozprowadzane są świece, tzw. Paschałki, które wierni przyniosą do świątyni w Wigilię Paschalną (w Wielką Sobotę). Uczniowie naszej szkoły dołączyli do akcji i podczas przerw prowadzą sprzedaż. Cena 5 zł.

 

1. Barabas Anna - logopeda
2. Horbaczonek Kamila – wychowanie przedszkolne
3. Bryła Dariusz – wychowanie fizyczne
4. Jachimowska Karolina - plastyka
5. Deka Waldemar - geografia
6. Drewnowska Romana – świetlica
7. Filus Irena - wychowanie fizyczne
8. Gil Dorota – język niemiecki
9. Hansz Hanna - religia
10. Karaś Paulina - wychowanie fizyczne, historia
11. Karpa Izabela - nauczania wczesnoszkolne
12. Kisiel Irena - fizyka
13. Szarwark Dawid - informatyka
14. Kobylczak Małgorzata - nauczania wczesnoszkolne
15. Koch Anna - wychowanie przedszkolne
16. Kopterska Jolanta – pielęgniarka szkolna
17. Kowalska Magdalena - muzyka
18. Kozakowska Ewa - świetlica
19. Krawczyk Joanna - nauczania wczesnoszkolne
20. Kuszmar Joanna – język angielski
21. Kwietniewski Piotr – przedsiębiorczość, przysposobienie obronne, edukacja dla bezpieczeństwa
22. Landowska Mirosława – język angielski
23. Krajewska Małgorzata – biblioteka
24. Ponikowska Katarzyna - matematyka
25. Różańska Barbara - matematyka
26. Sawczyński Adam – technika i zajęcia techniczne
27. Stępień Krystyna - świetlica
28. Strucka Marianna - świetlica
29. Szutowicz Bronisława - biblioteka
30. Techmańska Ewa - chemia
31. Walczak Danuta – język polski
32. Wiśniewska Dorota – nauczanie wczesnoszkolne, wychowanie do życia w rodzinie
33. Wiśniewska Teresa – historia, wiedza o społeczeństwie
34. Wizner Dorota – język niemiecki
35. Wojciechowska Olga – biologia, przyroda
36. Wojda Joanna – język angielski
37. Wysocka Izabela – język polski
38. Zając Elżbieta – zajęcia komputerowe, informatyka, technika, zajęcia techniczne
39. Chojnacka Magdalena – nauczanie wczesnoszkolne
40. Ks. Jarosław Krylik – ojciec duchowny

Administracja i obsługa:
Wizner Mirosława
Kruk Grażyna
Pawlak Irena
Dywan Janina
Łupkowski Józef
Pietrasiewicz Jadwiga
Karpińska Teresa

Dyrektor Ksiądz dr Kazimierz Bednarski

Zastępca Dyrektora mgr Barbara Gęgotek

Media parafialne

b nasze zycie

b telewizja duch

Media w diecezji

Dobre Media

Gość Niedzielny

b barka