Terminarz wizyt duszpasterskich

Napisane przez  Opublikowano w: Wizyty duszpasterskie
REJONY DUSZPASTERSKIE Wszelkie pytania związane z wizytą kolędową prosimy kierować bezpośrednio do kapłanów, którzy opiekują się poszczególnymi rejonami duszpasterskimi parafii:
  • Ks. proboszcz Kazimierz BEDNARSKI - kwartał ulic: Akademicka - Władysława IV - Wąwozowa - Staszica.
  • Ks. Piotr KOZŁOWSKI - kwartał ulic: Jana Pawła II - Gdańska - Staszica - Lelewela.
  • Ks. Dariusz RYBIŃSKI - kwartał ulic: Władysława IV - Starzyńskiego - Na Skarpie - Kwiatkowskiego.
  • Ks. Przemysław GRACEK - kwartał ulic: Jana Pawła II - Fałata - Wańkowicza - Władysława IV.

 

Ks. proboszcz Kazimierz BEDNARSKI

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 27 grudnia (wtorek, od 16.00) - Próchnika 4, 4A, 4B oraz Staszica 32, 32A, 32B.
  • 28 grudnia (środa, od 16.00) - Staszica 30B, 30C, 34, 34A, 34B.
  • 29 grudnia (czwartek, od 16.00) - Staszica 30A, 30 oraz Próchnika 8B, 8A, 8.
  • 30 grudnia (piątek, od 16.00) - Próchnika 6, 6A, 6B, 6C oraz Wyki 30-40 (domki).
  • 2 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Próchnika 6, 6A, 6B, 6C oraz Wyki 30-40 (domki).
  • 3 stycznia (wtorek, od 16.00) - Próchnika 1, 1A, 1B oraz Akademicka 39B, 39C.
  • 4 stycznia (środa, od 16.00) - Akademicka 39A, 39 oraz Sierpińskiego 1, 1A, 1B.
  • 5 stycznia (czwartek, od 16.00) - Tatarkiewicza 7, 7A, 7B, 7C oraz Tatarkiewicza 9.
  • 7 stycznia (sobota, od 16.00) - Tatarkiewicza 9A, 9B oraz Kotarbińskiego 1, 1A, 1B.
  • 9 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Krzyżanowskiego 4, Kotarbińskiego 1C, Klemensiewicza 6, 6A, 6B.
  • 10 stycznia (wtorek, od 16.00) - Kotarbińskiego 5, 5A, 5B, 7A, 7B, 7.
  • 11 stycznia (środa, od 16.00) - Klemensiewicza 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3B.
  • 12 stycznia (czwartek, od 16.00) - Krzyżanowskiego 3, 5, 7, 9, 11.
  • 13 stycznia (piątek, od 16.00) - Krzyżanowskiego 13, 15 iraz Wyki 2, 4, 6.
  • 14 stycznia (sobota, od 15.00) - Próchnika 5.
  • 16 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Doroszewskiego 1, 1A, 1B, 1C, 1d, 3, 3A, 3B, 3C.
  • 17 stycznia (wtorek, od 16.00) - Wyki 28B, 28C, 28D; Wyki 14, 16, 18; Krzyżanowskiego 6, 8, 10, 12, 14.
  • 18 stycznia (środa, od 16.00) - Wyki (domki); Wąwozowa (domki).
  • 20 stycznia (piątek, od 16.00) - Wąwozowa 12, 14, 16; Wyki 1, 3.
  • 21 stycznia (sobota, od 15.00) - Wyki 5, 7; Krzyżanowskiego 19, 21, 23.
  • 23 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Chrzanowskiego 11, 13, 15, 17; Krzyżanowskiego 25.
  • 24 stycznia (wtorek, od 16.00) - Chrzanowskiego 12, 14, 16; Krzyżanowskiego 30, 32, 34.
  • 25 stycznia (środa, od 16.00) - Wąwozowa 30, 32, 34, 36, 38.
  • 27 stycznia (piątek, od 16.00) - Wąwozowa 18, 20, 22, 24, 28.
  • 28 stycznia (sobota, od 15.00) - Chrzanowskiego 3, 5, 7, 9; Krzyżanowskiego 24.
  • 30 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Krzyżanowskiego 22, 20; Wyki 9, 11, 13.
  • 31 stycznia (wtorek, od 16.00) - Wyki 15, 17, 19, 21; Chrzanowskiego 6.
  • 1 lutego (środa, od 16.00) - Chrzanowskiego 4, 2; Wyki 23, 25, 27.
  • 3 lutego (piątek, od 16.00) - Wyki 29, 31, 33, 35; Krzyżanowskiego 35.
  • 4 lutego (sobota, od 15.00) - Krzyżanowskiego 37, 39; Wyki 37, 39, 41, 43.
  • 6 lutego (poniedziałek, od 17.00) - Akademicka 33, 33A, 33B, 33C.
  • 7 lutego (wtorek, od 16.00) - Akademicka 9, 9A, 9B, 11, 31.
  • 9 lutego (czwartek, od 16.00) - Akademicka 11A, 11B, 13, 13A, 13B.
  • 10 lutego (piątek, od 16.00) - Akademicka 17, 17A, 19, 19A, 19B.
  • 11 lutego (sobota, od 15.00) - Władysława IV 58 i 58A.
  • 14 lutego (wtorek, od 16.00) - Władysława IV 58C, 58B.
  • 15 lutego (środa, od 16.00) - Władysława IV 60, 60A.
  • 17 lutego (pątek, od 16.00) - Władysława IV 60B, 60C.
  • 18 lutego (sobota, od 15.00) - Władysława IV 62, 62A.
  • 20 lutego (poniedziałek) - kolęda uzupełniająca, na zgłoszenia.

Ks. Piotr KOZŁOWSKI

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 27 grudnia (wtorek, od 15.30) - Jana Pawła II 2, 2A.
  • 28 grudnia (środa, od 15.30) - Jana Pawła 11 2C, 2D.
  • 29 grudnia (czwartek, od 15.30) - Jana Pawła II 8, 8A.
  • 30 grudnia (piątek, od 15.30) - Jana Pawła II 8B, 8C.
  • 2 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Spasowskiego 1, 1A.
  • 3 stycznia (wtorek, od 15.30) - Spasowskiego 1B, 1C.
  • 4 stycznia (środa, od 15.30) - Spasowskiego 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E.
  • 5 stycznia (czwartek, od 15.30) - Spasowskiego 12, 12A, 12B, 12C, 18, 18A.
  • 7 stycznia (sobota, od 13.00) - Spasowskiego 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 1OC, 10D, 10E.
  • 9 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Spasowskiego 7A, 7B, 7C oraz Spasowskiego 9A, 9B, 9C.
  • 10 stycznia (wtorek, od 15.30) - Spasowskiego 11A, 11B oraz Spasowskiego 13A, 13B oraz Spasowskiego 15A, 15B.
  • 11 stycznia (środa, od 15.30) - Staszica 17A, 17B, 17C oraz Staszica 19A, 19B oraz Staszica 21.
  • 12 stycznia (czwartek, od 15.30) - Śniadeckich 1, 1G oraz Spasowskiego 4, 4A, 4B.
  • 13 stycznia (piątek, od 15.30) - Spasowskiego 5A, 5B oraz Spasowskiego 6, 6A, 6B, 6C oraz Spasowskiego 8.
  • 14 stycznia (sobota, od 14.00) - Śniadeckich 3 oraz Śniadekich 1E, 1F oraz Spasowskiego 16.
  • 16 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Śniadeckich 1A, 1B, 1C, 1D.
  • 17 stycznia (wtorek, od 15.30) - Kołłątaja 4; Kołłątaja 3, 3A, 3B, 3C, 3D; Kołłątaja 1, 1A, 1B, 1C, 1D; Śniadeckich 5; Śniadeckich 7, 7B, 7C; Śniadeckich 3A (domki).
  • 18 stycznia (środa, od 15.30) - Kołłątaja 7A, 7B, 7c oraz Kołłątaja 9A, 9B, 9C.
  • 19 stycznia (czwartek, od 15.30) - Kołłątaja 10B, 10C oraz Kołłątaja 12, 12A, 12B, 12C.
  • 20 stycznia (piątek, od 15.30) - Kołłątaja 10, 1OA; Kołłątaja 13; Kołłątaja 15A, 15B; Kołłątaja 17.
  • 21 stycznia (sobota, od 13.00) - Kołłątaja 2E, 2G, 2F oraz Kołłątaja 6, 6A, 6B.
  • 23 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Kołłątaja 2, 2A, 2B, 2C, 2D oraz Kołłątaja 5, 5A, 5B, 5C.
  • 24 stycznia (wtorek, od 15.30) - Lelewela 19, 19A, 19B, 19C, 19D oraz Lelewela 21.
  • 25 stycznia (środa, od 15.30) - Śniadeckich 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F.
  • 26 stycznia (czwartek, od 15.30) - Śniadeckich 13, 13A, 13B, 13C, 15, 15A.
  • 27 stycznia (piątek, od 15.30) - Śniadeckich 15B, 15C, 17, 17A, 17B, 17C.
  • 28 stycznia (sobota, od 13.00) - Lelewela 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 15G.
  • 30 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Śniadeckich 19, 19A, 19B, 19C, 23, 23A.
  • 31 stycznia (wtorek, od 15.30) - Śniadeckich 21, 21A, 25, 25A, 25B, 25C, 25D.
  • 1 lutego (środa, od 15.30) - Lelewela 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 17.
  • 2 lutego (czwartek, od 15.30) - Śniadeckich 27
  • 3 lutego (piątek, od 15.30) - KOLĘDA DODATKOWA na ZGŁOSZENIA!!!

Ks. Dariusz RYBIŃSKI

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 28 grudnia (środa, od 15.30) - Robotnicza - domki (nr 2-12) oraz Dmowskiego - domki (numery parzyste).
  • 29 grudnia (czwartek, od 15.30) - Władysława IV - domki oraz Warskiego, Kostrzewy.
  • 30 grudnia (piątek, od 15.30) - Limanowskiego; Dmowskiego (numery nieparzyste).
  • 2 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Kwiatkowskiego (domki).
  • 3 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sucharskiego 3 (cały).
  • 4 stycznia (środa, od 15.30) - Sucharskiego 4A, 4B.
  • 5 stycznia (czwartek, od 15.30) - Sucharskiego 1A, 1B.
  • 7 stycznia (sobota, od 13.30) - Sucharskiego 4C, 4D, 5A.
  • 9 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Na Skarpie 13, 13A, 13B.
  • 10 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sucharskiego 5B, 5C, 5D, 5E.
  • 11 stycznia (środa, od 15.30) - Sikorskiego 1A, 1B, 1C.
  • 12 stycznia (czwartek, od 15.30) - Sikorskiego 1D, 3A, 3B.
  • 13 stycznia (piątek, od 15.30) - Sikorskiego 3C, 3D. Na Skarpie 8, 10, 12.
  • 14 stycznia (sobota, od 13.30) - Starzyńskiego 2A, 2B.
  • 16 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Starzyńskiego 2C, 2D.
  • 17 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sikorskiego 5 (cały).
  • 18 stycznia (środa, od 15.30) - Sikorskiego 9 (cały).
  • 19 stycznia (czwartek, od 15.30) - Sikorskiego 7 (cały).
  • 20 stycznia (piątek, od 15.30) - Sikorskiego 11 (cały).
  • 21 stycznia (sobota, od 13.00) - Sikorskiego 2.
  • 23 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Sikorskiego 13 (cały).
  • 24 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sikorskiego 17B, 17C, 17D, 17E.
  • 25 stycznia (środa, od 15.30) - Sikorskiego 15D, 15E, 17A.
  • 26 stycznia (czwartek, od 15.30) - Sikorskiego 15A, I5B, 15E.
  • 27 stycznia (piątek, od 15.30) - Kwiatkowskiego 26, 26A.
  • 28 stycznia (sobota, od 13.30) - Sikorskiego 6A, 6B.
  • 30 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Sikorskiego 6C, 6D.
  • 31 stycznia (wtorek, od 15.30) - Kwiatkowskiego 4, 6, 22 (całe).
  • 1 lutego (środa, od 15.30) - Robotnicza 3, 3A.
  • 2 lutego (czwartek, od 15.30) - Robotnicza 1, 1A.
  • 3 lutego (piątek, od 15.30) - Na Skarpie 1, 3, 5, 9.
  • 4 lutego (sobota, od 14.00) - Kolęda uzupełniająca.

Ks. PRZEMYSŁAW GRACEK

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 28 grudnia (środa, od 16.00) - Władysława IV 42.
  • 29 grudnia (czwartek, od 16.00) - Władysława IV 44.
  • 30 grudnia (piątek, od 16.00) - Władysława IV 48.
  • 2 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Wańkowicza 3, 3A, 3B.
  • 3 stycznia (wtorek, od 16.00) - Wańkowicza 3C, 3D.
  • 4 stycznia (środa, od 16.00) - Wańkowicza 5, 5A, 5B.
  • 5 stycznia (czwartek, od 16.00) - Wańkowicza 5C, 5D, 5E.
  • 7 stycznia (sobota, od 14.00) - Wańkowicza 9, 9A, 9B.
  • 9 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Wańkowicza 19, 19A.
  • 10 stycznia (wtorek, od 16.00) - Wańkowicza 19B, 19C.
  • 11 stycznia (środa, od 16.00) - Wańkowicza 19D, 19E.
  • 12 stycznia (czwartek, od 16.00) - Wańkowicza 19F, 21.
  • 13 stycznia (piątek, od 16.00) - Wańkowicza 21A, 23.
  • 14 stycznia (sobota, od 14.00) - Wańkowicza 23A, 23B, 23C.
  • 16 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Wańkowicza 23D, 23E.
  • 17 stycznia (wtorek, od 16.00) - Jagoszewskiego 1, 2, 2A, 2B, 3.
  • 18 stycznia (środa, od 16.00) - Jagoszewskiego 4, 4A, 5.
  • 19 stycznia (czwartek, od 16.00) - Jagoszewskiego 8, 8A, 8B.
  • 20 stycznia (piątek, od 16.00) - Jagoszewskiego 10, 10A, 10B.
  • 21 stycznia (sobota, od 14.00) - Jagoszewskiego 12, 12A 12B, 12C, 12D.
  • 23 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Fałata domki. Fałata 15, 15A.
  • 24 stycznia (wtorek, od 16.00) - Fałata 17, 17A.
  • 25 stycznia (środa, od 16.00) - Jana Pawła II 1, 1A.
  • 26 stycznia (czwartek, od 16.00) - Jana Pawła II 1B, 1C.
  • 27 stycznia (piątek, od 16.00) - Jana Pawła II 3.
  • 28 stycznia (sobota, od 14.00) - Jana Pawła II 3A, 3B.
  • 30 stycznia (poniedziałek, od 16.00) - Jana Pawła II 7, 7A.
  • 31 stycznia (wtorek, od 16.00) - Jana Pawła II 7B, 7C.
  • 1 lutego (środa, od 16.00) - Jana Pawła II 9, 9A.
  • 2 lutego (czwartek, od 16.00) - Jana Pawła II 13, 13A.
  • 3 lutego (piątek, od 16.00) - Jana Pawła II 13B, 13C.
  • 4 lutego (sobota, od 14.00) - Jana Pawła II 19.
  • 6 lutego (poniedziałek, od 16.00) - Jana Pawła II 27.
  • 7 lutego (wtorek, od 16.00) - Kolęda uzupełniająca.

 

 

 

 

Czytany 66323 razy
Więcej w tej kategorii: Czym jest wizyta duszpasterska »