Terminarz wizyt duszpasterskich

Napisane przez  Opublikowano w: Wizyty duszpasterskie
REJONY DUSZPASTERSKIE Wszelkie pytania związane z wizytą kolędową prosimy kierować bezpośrednio do kapłanów, którzy opiekują się poszczególnymi rejonami duszpasterskimi parafii:
  • Ks. proboszcz Kazimierz BEDNARSKI - kwartał ulic: Akademicka - Władysława IV - Wąwozowa - Staszica.
  • Ks. Piotr KOZŁOWSKI - kwartał ulic: Jana Pawła II - Gdańska - Staszica - Lelewela.
  • Ks. Dariusz RYBIŃSKI - kwartał ulic: Władysława IV - Starzyńskiego - Na Skarpie - Kwiatkowskiego.
  • Ks. Przemysław GRACEK - kwartał ulic: Jana Pawła II - Fałata - Wańkowicza - Władysława IV.

 

Ks. proboszcz Kazimierz BEDNARSKI

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 27 grudnia (środa, od 16.00) - Władysława IV 62 i 62A.
  • 28 grudnia (czwartek, od 16.00) - Władysława IV 60C i 60B.
  • 29 grudnia (piątek, od 16.00) - Władysława IV 60A i 60.
  • 30 grudnia (sobota, od 15.00) - Władysława IV 58C i 58B.
  • 2 stycznia (wtorek, od 16.00) - Władysława IV 58A, 58.
  • 3 stycznia (środa, od 16.00) - Krzyżanowskiego 4; Akademicka 19B, 19A, 19, 17A, 17.
  • 4 stycznia (czwartek, godz. 16.00) - Akademicka 13B, 13A, 13, 11B, 11A.
  • 8 stycznia (poniedziałek, godz. 16.00) - Akademicka 31, 11, 9B, 9A, 9.
  • 9 stycznia (wtorek, godz. 16.00) - Klemensiewicza 1. Akademicka 33 (cały).
  • 10 stycznia (środa, godz. 16.00) - Klemensiewicza 3B, 3A, 3, 1B, 1A.
  • 11 stycznia (czwartek, godz. 16.00) - Kotarbińskiego 5, 5A, 5B, 7, 7A, 7B.
  • 12 stycznia (piątek, godz. 16.00) - Klemensiewicza 6B, 6A, 6. Kotarbińskiego 1C, 1B.
  • 13 stycznia (sobota, godz. 15.00) - Kotarbińskiego 1A, 1. Tatarkiewicza 9B, 9A, 9.
  • 15 stycznia (poniedziałek, godz. 16.00) - Sierpińskiego 1B. Tatarkiewicza 7, 7A, 7B, 7C.
  • 16 stycznia (wtorek, godz. 16.00) - Sierpińskiego 1A, 1. Próchnika 1, 1A, 1B.
  • 17 stycznia (środa, godz. 16.00) - Próchnika 4. Akademicka 39C, 39B, 39A, 39.
  • 19 stycznia (piątek, godz. 16.00) - Staszica 32, 32A, 32B. Próchnika 4A, 4B.
  • 20 stycznia (sobota, godz. 15.00) - Staszica 34B, 34A, 34, 30C, 30B.
  • 23 stycznia (wtorek, godz. 16.00) - Próchniak 8, 8A, 8B. Staszica 30, 30A.
  • 24 stycznia (środa, godz. 16.00) - Próchnika 6C, 6B, 6A, 6. Wyki 30-40 (domki).
  • 25 stycznia (czwartek, godz. 16.00) - Próchnika 5D, 5C, 5B, 5A, 5.
  • 26 stycznia (piątek, godz. 16.00) - Krzyżanowskiego 14, 12, 10, 8, 6.
  • 27 stycznia (sobota, godz. 15.00) - Wyki 14, 16, 18. Wyki 28B, 28C, 28D. Doroszewskiego 1.

Ks. Piotr KOZŁOWSKI

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 2 stycznia (wtorek, od 15.30) - Śniadeckich 27.
  • 3 stycznia (środa, od 15.30) - Śniadeckich 21, 21A, 25, 25A, 25B, 25C, 25D.
  • 4 stycznia (czwartek, od 15.30) - Śniadeckich 19, 19A, 19B, 19C, 23, 23A.
  • 5 stycznia (piątek, od 15.30) - Śniadeckich 15B, 15C, 17, 17A, 17B, 17C.
  • 8 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Śniadeckich 13, 13A, 13B, 13C, 15, 15A.
  • 9 stycznia (wtorek, od 15.30) - Śniadeckich 11, 11A, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F.
  • 10 stycznia (środa, od 15.30) - Lelewela 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 21.
  • 11 stycznia (czwartek, od 15.30) - Lelewela 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 15G.
  • 12 stycznia (piątek, od 15.30) - Kołłątaja 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 5, 5A, 5B, 5C.
  • 13 stycznia (sobota, od 13.00) - Lelewela 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 17.
  • 15 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Kołłątaja 10, 10A, 13, 15A, 15B, 17.
  • 16 stycznia (wtorek, od 15.30) - Kołłątaja 10B, 10C, 12, 12A, 12B, 12C.
  • 17 stycznia (środa, od 15.30)_- Kołłątaja 7A, 7B, 7C, 9A, 9B, 9C.
  • 18 stycznia (czwartek, od 15.30) - Jana Pawła II 8B, 8C.
  • 19 stycznia (piątek, od 15.30) - Jana Pawła II 8, 8A.
  • 20 stycznia (sobota, od 13.00) - Kołłątaja 4, 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 1, 1A, 1B, 1C, 1D. Śniadeckich 5, 7, 7B, 7C, 3A (domki).
  • 22 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Spasowskiego 5A, 5B, 6, 6A, 6B, 6C, 8.
  • 23 stycznia (wtorek, od 15.30) - Spasowskiego 8A, 8B, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E.
  • 24 stycznia (środa, od 15.30) - Staszica 17A, 17B, 17C, 19A, 19B, 21.
  • 25 stycznia (czwartek, od 15.30) - Śniadeckich 1A, 1B, 1C, 1D.
  • 26 stycznia (piątek, od 15.30) - Śniadeckich 1, 1G. Spasowskiego 4, 4A, 4B.
  • 27 stycznia (sobota, od 13.00) - Śniadeckich 3, 1E, 1F. Spasowskiego 16.
  • 29 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Spasowskiego 11A, 11B, 13A, 13B, 15A, 15B.
  • 30 stycznia (wtorek, od 15.30) - Spasowskiego 7A, 7B, 7C, 9A, 9B, 9C.
  • 31 stycznia (środa, od 15.30) - Spasowskiego 12, 12A, 12B, 12C, 18, 18A.
  • 1 lutego (czwartek, od 15.30) - Jana Pawła II 2B, 2C.
  • 2 lutego (piątek, od 15.30) - Jana Pawła II 2, 2A.
  • 3 lutego (sobota, od 13.00) - Kołłątaja 2E, 2G, 2F, 6, 6A, 6B.
  • 5 lutego (poniedziałek, od 15.30) - Spasowskiego 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E.
  • 6 lutego (wtorek, od 15.30) - Spasowskiego 1, 1A.
  • 7 lutego (środa, od 15.30) - Spasowskiego 1B, 1C.
  • 8 lutego (czwartek, od 15.30) - Kolęda uzupełniająca (na zgłoszenia).

Ks. Dariusz RYBIŃSKI

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 28 grudnia (czwartek, od 15.30) - Robotnicza - domki (nr 2-12) oraz Dmowskiego - domki (numery parzyste).
  • 29 grudnia (piątek, od 15.30) - Władysława IV - domki, Szeregowa, Korfantego.
  • 30 grudnia (sobota, od 13.30) - Limanowskiego; Dmowskiego (numery nieparzyste).
  • 2 stycznia (wtorek, od 15.30) - Kwiatkowskiego (domki).
  • 3 stycznia (środa, od 15.30) - Robotnicza 1, 1A.
  • 4 stycznia (czwartek, od 15.30) - Robotnicza 3, 3A.
  • 5 stycznia (piątek, od 15.30) - Kwiatkowskiego 26, 26A.
  • 8 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Kwiatkowskiego 4, 6, 22 (całe).
  • 9 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sikorskiego 17B, 17C, 17D, 17E.
  • 10 stycznia (środa, od 15.30) - Sikorskiego 15D, 15E, 17A.
  • 11 stycznia (czwartek, od 15.30) - Sikorskiego 15A, 15B, 15C.
  • 12 stycznia (piątek, od 15.30) - Sikorskiego 13 (cały).
  • 13 stycznia (sobota, od 13.30) - Sikorskiego 11 (cały).
  • 15 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Sikorskiego 9 (cały).
  • 16 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sikorskiego 7 (cały).
  • 17 stycznia (środa, od godz. 15.30) - Na Skarpie 1, 3, 5, 9.
  • 18 stycznia (czwartek, od 15.30) - Na Skarpie 8, 10, 12, 13, 13A, 13B.
  • 19 stycznia (piątek, od 15.30) - Sikorskiego 6A, 6B.
  • 20 stycznia (sobota, od 13.30) - Sikorskiego 2.
  • 22 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Sikorskiego 6C, 6D.
  • 23 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sikorskiego 1A, 1B, 1C.
  • 24 stycznia (środa, od 15.30) - Sikorskiego 1D, 3A, 3B.
  • 25 stycznia (czwartek, od 15.30) - Sikorskiego 3C, 3D.
  • 26 stycznia (piątek, od 15.30) - Sikorskiego 5 (cały).
  • 27 stycznia (sobota, od 13.30) - Sucharskiego 5B, 5C, 5D, 5E.
  • 29 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Sucharskiego 4C, 4D, 5A.
  • 30 stycznia (wtorek, od 15.30) - Sucharskiego 4A, 4B.
  • 31 stycznia (środa, od 15.30) - Sucharskiego 3 (cały).
  • 1 lutego (czwartek, od 15.30) - Sucharskiego 1A, 1B.
  • 2 lutego (piątek, od 15.30) - Starzyńskiego 2A, 2B.
  • 3 lutego (sobota, od 13.30) - Starzyńskiego 2C, 2D.
  • 5 lutego (poniedziałek, od 15.30) - Kolęda uzupełniająca.

Ks. PRZEMYSŁAW GRACEK

Odwiedzi wiernych mieszkających przy ulicach:

  • 2 stycznia (wtorek, od 15.30) - Wańkowicza 3, 3A, 3B, 3C, 3D.
  • 3 stycznia (środa, od 15.30) - Wańkowicza 5, 5A, 5B, 5C.
  • 4 stycznia (czwartek, od 15.30) - Wańkowicza 5D, 5E, 5F, 5G.
  • 5 stycznia (piątek, od 15.30) - Wańkowicza 9, 9A, 9B.
  • 8 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Wańkowicza 19, 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F.
  • 9 stycznia (wtorek, od 15.30) - Wańkowicza 21, 21A, 23.
  • 10 stycznia (środa, od 15.30) - Wańkowicza 23A, 23B, 23C.
  • 11 stycznia (czwartek, od 15.30) - Wańkowicza 23D, 23E.
  • 15 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Jagoszewskiego 1, 2, 2A, 2B.
  • 16 stycznia (wtorek, od. 14.00) - Jagoszewskiego 3, 4, 4A, 5.
  • 17 stycznia (środa, od 15.30) - Jagoszewskiego 8, 8A, 8B.
  • 18 stycznia (czwartek, od 15.30) - Jagoszewskiego 10, 10A, 10B.
  • 19 stycznia (piątek, od 15.30) - Jagoszewskiego 12, 12A 12B, 12C, 12D.
  • 20 stycznia (sobota, od 14.00) - Fałata domki; Fałata 15, 15A.
  • 22 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Fałata 17, 17A.
  • 23 stycznia (wtorek, od 15.30) - Jana Pawła 1, 1A, 1B, 1C.
  • 24 stycznia (środa, od 15.30) - Jana Pawła 3, 3A, 3B.
  • 25 stycznia (czwartek, od 15.30) - Jana Pawła II 13, 13A.
  • 26 stycznia (piątek, od 15.30) - Jana Pawła II 13B, 13C.
  • 27 stycznia (sobota, od 14.00) - Jana Pawła 7, 7A, 7B, 7C.
  • 29 stycznia (poniedziałek, od 15.30) - Jana Pawła II 19.
  • 30 stycznia (wtorek, od 15.30) - Jana Pawła II 9, 9A.
  • 31 stycznia (środa, od 15.30) - Jana Pawła II 27.
  • 1 lutego (czwartek, od 15.30) - Władysława IV 48.
  • 2 lutego (piątek, od 15.30) - Władysława IV 44.
  • 3 lutego (sobota, od 14.00) - Władysława IV 42.
  • 5 lutego (poniedziałek, od 15.30) - Kolęda uzupełniająca.

 

 

 

 

Czytany 78751 razy
Więcej w tej kategorii: Czym jest wizyta duszpasterska »