Doradcy życia rodzinnego

Napisane przez  Opublikowano w: Poradnictwo Rodzinne

 

DORADCY ŻYCIA RODZINNEGO

 

Dorota Wiśniewska

Moderator naszego Poradnictwa Rodzinnego.

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefon kontaktowy: 668 503 249.

 Mgr pedagogiki wczesnoszkolnej i opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; mgr teologii Uniwersytetu Szczecińskiego; studia podyplomowe z glottodydaktyki i wychowania do życia w rodzinie. Od 1999 roku nauczycielka w Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Koszalinie. Misja kanoniczna Doradcy Życia Rodzinnego od 2006 roku.

 


 

Marcin Wiśniewski

Mgr prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Sędzia, przewodniczący Wydziału Rodzinnego w Sądzie Rejonowym w Sławnie. Od 10 lat w "Domowym Kościele".

 


 

Konrad Jachimowski

 Mgr inż. absolwent wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na Politechnice Koszalińskiej. Absolwent Kolegium Teologicznego Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Lider "Szkoły dla narzeczonych" z upoważnieniem do prowadzenia "Katechez przedmałżeńskich". Dyrektor Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowegow Koszalinie. Członek wspólnoty "Domowego Kościoła", Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana", sympatyk koszalińskiego środowiska tradycji. Mąż od ośmiu lat, ojciec trójki dzieci, Julii, Malwiny i Stasia.

 


 

Karolina Jachimowska

 Mgr sztuki, absolwentka Instytutu Wzornictwa na Politechnice Koszalińskiej. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Przygotowania Pedagogicznego. Lider "Szkoły dla narzeczonych" z upoważnieniem do prowadzenia "Katechez przedmałżeńskich". Nauczyciel plastyki w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II oraz Katolickim Gimnazjum w Koszalinie. Członek wspólnoty "Domowego Kościoła", Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana". Żona od ośmiu lat, matka trójki dzieci, Julii, Malwiny i Stasia.