Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 56

W obronie życia

Napisane przez  Opublikowano w: Aktualności Poradnictwo Rodzinne

Nasza parafia od samego początku istnienia dba o całe rodziny. Szczególnym dniem, kiedy ks. Proboszcz błogosławi Matki w stanie błogosławionym, jest uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym roku, ze względu na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkanocy, dzień świętości życia przeżywaliśmy w poniedziałek, 8 kwietnia. Na Eucharystię o godz. 18:00 zaproszone zostały szczególnie niewiasty oczekujące narodzin dziecka.

Każda z dwudziestu czterech Mam otrzymała od Proboszcz specjalne błogosławieństwo i niespodziankę - tradycyjny karnet na darmowe pieluszki dla dziecka. Troska Parafii o najmłodszych wyraża się właśnie w ten sposób. Przez dwanaście miesięcy ks. Proboszcz wespół z Poradnictwem Rodzinnym parafii, po każdorazowym osobistym spotkaniu, przekazuje talon na karton pieluszek do zrealizowania w wybranej aptece.

 

 Ponadto kilkudziesięciu wiernych podjęło tego dnia Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Dziękujemy za modlitewny szturm do nieba w intencji bezbronnych dzieci, które już poczęły się w łonie swoich mam.

 

Więcej w tej kategorii: « Nauki

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.